Endast personer som sjäv tillåtit och anmält sin mailadress finns med nedan.(denna info pga. PUL, person och uppgiftslagen)

Vill du finnas med din mailadress nedan, eller ändra befintlig adress eller uppgifter? klicka HÄR

Senast uppdaterad: 2009-05-26
Antal: 41
Förnamn Efternamn Mailadress Web/Bilder Uppdaterad
Landsdel Båttyp
Kjetil
Jakobsen
verksted@amp.as Min web/bilder
2006-01-10 Ny web/bilder
Lofoten/Svolv Norge
Havsrockan530
Marcus
Ahqvist
marcus.ahlqvist@malux.se
Min web/bilder
.
Örnsköldsvik
Havsrockan530
Rickard Andersson gleen@tiscali.se Ingen web/bilder 2004-08-12 Välkommen
Mariestad Havsrockan530
PO Byström peo.bystrom@saab.com Ingen web/bilder .
Nykvarn/Stockholm Havsrockan530, 1975
Bo
Carlsson bo.carlsson@lanz.amv.se
Ingen web/bilder 2004-09-09 Välkommen
Brunflo/Jämtland
Havsrockan500
Lasse Carlsson laca45@hotmail.com Min web/bilder .
Stockholm Havsrockan530, 1974
Christer Dennerporth christer.dennerporth@stockholmshamn.se Min web/bilder 2004-04-13 Ny mailadress
Upplandsväsby/Stockholm Weekend
Göran Ekström Goran@affixum.se
Min web/bilder 2004-03-27 Ny mailadress
Huddinge/Stockholm Havsrockan530, 1975
Ulf Granath ulf.granath@home.sol.se Min web/bilder .
Holmsund/Västerbotten Havsrockan500, 1971
Anders Hänström anders.hanstrom@era.ericsson.se Ingen web/bilder .
Sollentuna/Stockholm Weekend
Daniel Höglund daniel@hogdata.se Ingen web/bilder .
Karlstad/Värmland Havsrockan530, 1975
Jonas
Ingesson jingesson@hotmail.com Ingen web/bilder 2005-08-04 Välkommen
Stensjön/Nässjö
Weekend
Håkan Johansson
1moretime@bredband.net Min web/bilder 2004-10-11 Välkommen
Gällivare
T-42
Kjell Larsson kjell54@glocalnet.net Min web/bilder
2005-12-20 Ändrad mailadress
Vallentuna/Stockholm Havsrockan530, 1976
Tommy
Lindgren
tompa.lindgren@home.se
Min web/bilder
.
Skellefteå
Havsrockan500
Micke
Jörgen
Lasse
Lindh
Ågran
Andersson
micke@lindh.se
Ingen web/bilder 2004-06-20 Välkommna
Dvärsätt / Jämtland / Storsjön
Havsrockan500
Samuel



2007-03-28 Sålt sin Rocka


Ulf Lindström ulf.anna@swipnet.se Ingen web/bilder .
Huddinge/Stockholm Weekend
Emanuel
Marklund
emarklund@bostream.nu
Ingen web/bilder 2004-03-27 Välkommen
Skellefteå Havsrockan500
Jan
Meyerhoff
jan@meyerhoff.com
Min web/bilder
2007-04-24 Välkommen
Södertälje
Havsrockan500
Lasse
Nilsson
lars.nilsson@umea.se
Ingen web/bilder 2005-09-12 Välkommen Umeå
Havsrockan530aq
Tomas
Olsson
oso@tele2.se
Min web/bilder 2004-08-24 Välkommen
?
Havsrockan 00
Patrik Onsten patrik.onsten@toyota.se Min web/bilder .
Gräsö/Öregrund Havsrockan530
Tomas Qvarfordt tomas@tqmotorsports.com Min web/bilder .
Hudiksvall / Hälsingland Havsrockan500
Abby Ramsey abby@lge.com Min web/bilder .
Stockholm Havsrockan530"kustom"
Niklas
Roos
niklas.roos@bredband.net
Ingen web/bilder
2006-08-23
Sundbyberg
Havsrockan530, 1974
Erik
Rosen
rosen.erik@bredband.net
Ingen web/bilder 2005-08-25 Välkommen
Kallhäll / Stockholm
Havsrockan530, 1976
Sven-Erik Sandlund
sesandlund@telia.com
Ingen web/bilder 2004-03-27 Ny mailadress
Norrfjården / Piteå
Havsrockan500, 1971
David
Sidblad
extrem_ski@hotmail.com
Min web/bilder
.
Umeå
Weekend
Stig Strömbergsson stst@telia.com Min web/bilder
2003-12-09
Kåge / Skellefteå Weekend
Peter Sundberg fam_sundberg@telia.com
Min web/bilder 2004-08-19
Kåge / Skellefteå Weekend
Ronny
Sundberg
ronny.sundberg@chello.se
Min web/bilder
2006-08-23 Nya bilder
Aspudden / Stockholm
Havsrockan530
Jonas Sundström 6257441@home.se Min web/bilder .
Sollentuna / Stockholm Havsrockan530aq
Jonas
Sundström
sanojsun@hotmail.com
Min web/bilder
2006-08-23 Välkommen
?
Weekend
Per
Söderberg
Plastarpelle@spray.se
Min web/bilder
2006-08-25 Välkommen
?
Havsrockan spk550, 1998
Jörgen Söderström jorgen@eltech.se Min web/bilder .
Örnsköldsvik / Ångermanland Weekend
Hans Wahlquist hans.wahlquist@telia.com Min web/bilder .
Luleå Havsrockan530aq
Jesper Wall jesper.wall@f4.mil.se Min web/bilder .
. Weekend
Kenneth Wennberg kempa77@swipnet.se Ingen web/bilder .
Luleå / Norrbotten Havsrockan530, 1978
Stefan Westerlund stefan.westerlund@ht.se Min web/bilder 2006-08-23 Ny bild/Ny motor
Hudiksvall Havsrockan530, 1975
Ulf Wiberg Ulf.Wiberg@baesystems.se Ingen web/bilder .
Örnsköldsvik / Ångermanland Weekend
Bengt
Wisén bengha@harnosand.org
Ingen web/bilder 2004-04-22 Välkommen
Härnösand Weekend
Joakim Åhgren johgren@mail.bip.net Ingen web/bilder .
Umeå / Västerbotten Havsrockan500, 1974